קייטנת כדורגל

קייטנת כדורגל - בעמוד תקבלו מידע על קייטנת כדור רגל ואף תוכלו לצפות בתגובות הורים ולהתרשם בעצמכם מהקייטנות

קייטנת כדורגל – הורים יקרים ריכזנו  בעמוד הנוכחי את  הקייטנות כדור רגל  המובילות  , תוכלו להשוות בין ה- קייטנות כדור רגל השונות ואף לצפות בתגובות הורים נוספים על קייטנת כדוררגל בה אתם מתעניינים.

רוצים פרטים על קייטנת כדור רגל באזור מגוריכם?

לידיעתכם תנאי בסיסי לפרסום באתר "קייטנות בישראל" -מנהלי הקייטנות מצהירים לנו שהקייטנה בניהולם מקבלת אישור משרד החינוך ועומדת בשאר דרישות החוק.

כמובן שמומלץ לאמת כל מידע מול הנהלת הקייטנה

איך נבחר קייטנת כדור רגל?

חשיבות הקייטנה:

בחירת הקייטנה לילד/ה זו משימה חשובה, ובמיוחד חשיבות מיוחדת לקייטנות קיץ – לעיתים התקופה הקצרה שהילדה נוכח בקייטנת הקיץ  היא מעצבת את אישיות הילד לעתיד,  חוויה שולית ומזערית יש לה השפעה לדורות.

בחירת קייטנת כדורגל?

מומלץ לבדוק מול הנהלת הקייטנה מה המשמעות של הכותרת כדור רגל, עד כמה משקיעים במהלך הקייטנה, בהדרכת הכדור רגל לילדים, האם למאמן יש תעודת מוסמכת ?

עד כמה הוא מקצועי?, מומלץ גם לבדוק עם הורים שהיו שנה שעברה בקייטנה האם נהנו, באתר שלנו תוכלו לצפות בתגובות הורים ולהתרשם בעצמכם מהקייטנות

עלויות :

בניגוד לקייטנות רגילות שמשרד החינוך מפעיל לחלק מהכיתות הנמוכות בית ספר לחופש הגדול (מידע תמצאו באתר משרד החינוך)

כמו כן בשנים האחרונות המדינה חוקקה חוק על פיקוח מחירי הקייטנות ובדרך כלל העיריות מפעילות קייטנה ציבורית בעלות נמוכה (מידע נוסף באתר כל זכות ) 

קייטנת כדורגל ברמה גבוהה תיהיה יקרה יותר , טווח המחירים בערך בסכום של כ- 1500 ₪ כמובן ייתכן ויהיו קייטנות זולות יותר וקייטנות יקרות בטווח שמחיר של 2000 ש"ח ומעלה 

קייטנה עם רישיון 

ישנם הרבה מאד נהלים על קייטנות, השתלמויות, רישיון עסק, ביטוחים, אישורים ודרישות רבות. חשוב מאד לדעת שרושמים את הילד לקייטנה חוקית ברישיון משרד החינוך.

קייטנת כדורגל

אתם מוזמנים לצפות ב קייטנות כדור רגל באתר לכתוב תגובות בקייטנות בהם השתתפתם ולצפות בתגובות הורים אחרים

עדכונים

האתר מתעדכן לעיתים קרובות ואנו משתדלים לספק לכם את השירות הטוב ביותר

קראו עוד אודותינו 

מצורף קישור לאתר ויקיפדיה לערך כדור רגל

קייטנת כדורגל